fbpx


Nesalīdzināms braukšanas baudījums

(Bez maksas – bez saistībām)

Pasaules pārdotākais – uzlādējamais hibrīda apvidus auto

Jaudīgais akumulators ļaus nobraukt 45 km pilnībā elektriskā režīmā. Ja šim aprēķinam pieskaita 2,4 litru benzīna motoru, tiek iegūts iespaidīgs kombinētais nobraucamais attālums. 

Pateicoties spējai atgūt kinētisko enerģiju ar reģeneratīvās bremzēšanas palīdzību, tiek iegūtas visas elektrības priekšrocības bez raizēm par enerģijas izbeigšanos.

Pasaules pārdotākais – uzlādējamais hibrīda apvidus auto

UZZINI, izbaudi un sajūti KĀPĒC!

OUTLANDER PHEV var uzlādēt vairākos dažādos veidos! Gan savās mājās (uzlādes ilgums 7 stundas) , gan  80 uzlādes punktos Latvijā (uzlādes laiks 25 minūtes.)

OUTLANDER PHEV ir uzlādējams hibrīda elektromobilis. Tas ir aprīkots ar  diviem tehnoloģiski mūsdienīgiem elektriskiem (EV) braukšanas motoriem. Tā nav tikai revolūcija. Tā ir elektromobiļu evolūcija. Piesakies testa braucienam un uzzini vairāk.

Automobiļa bremzēšanas laikā tiek dabiski ģenerēta kinētiskā enerģija. Citiem vārdiem sakot, elektriskais motors izmanto automobiļa inerci, lai atgūtu enerģiju

Tas pat ir atbrīvots no automobiļu ekspluatācijas nodokļa, pateicoties zemajiem C02 rādītājiem. Apvidus auto ar ultra zemu CO2 apjomu  – 46g/km.

Vairāk lasīt: https://www.csdd.lv/transportlidzekla-ekspluatacijas-nodoklis/nodokla-kalkulators

OUTLANDER PHEV EV darbības laikā brauc ne tikai ar lētākām izmaksām, bet arī gandrīz pavisam bez skaņas. Iztēlojieties, kā varētu slīdēt pa pilsētas ielām vai lauku ceļiem agrās rīta stundās bez motora rūkoņas.

Cena No 33 900 €

(Bez maksas - bez saistībām)

Outlander PHEV iekšienē ir liels plašums un bagātīgs funkciju klāsts. 
Taču drīz vien pamanīsiet vēl ko pārsteidzošu. Salonā ir ļoti, ļoti klusi.

Visapkārt OUTLANDER PHEV izvietotās mazītiņās kameras ļauj jums vienlaikus redzēt automobiļa priekšgalu, aizmuguri un sānus. Apkopojot ievāktos datus, Apkārtskata monitors spēj arī izveidot skatu no putna lidojuma uz automobili, lai palīdzētu jums orientēties un drošāk novietot automobili stāvvietā.

Palielinātajā centrālajā panelī ievietota ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (Smartphone Linked Display Audio system – SDA). SDA ļauj arī savienot viedtālruni ar automobili ar Apple CarPlay™ vai Android Auto™ starpniecību, lai varētu rīkoties ar iecienītākajām lietotnēm. 

Šī iebūvētā informācijas un izklaides sistēma ir īpaši uzlabota. Tagad tā aprīkota ar 8 collu displeja ekrānu, augstākas klases navigācijas sistēmu un ātrāku procesoru, kas spēj ielādēt informāciju divreiz ātrāk. Tajā apkopota arī audio un tāda brauciena statusa informācija kā enerģijas patēriņš un nobrauktais attālums.

Jaunie priekšējie sēdekļi, kas vairāk apņem augumu, ne tikai izskatās sportiskāk, bet arī ir uzlaboti ar dziļi konturētām malām un regulējamu krustu apvidus atbalstu vadītājam. Jaunie sēdekļi ir ērtāki un ar labāku atbalstu arī aizmugurējai pašažieru rindai.
 

OUTLANDER PHEV ir pasaulē vissekmīgākais uzlādējamais hibrīds EV. Pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām, tas dāvā nesalīdzināmu braukšanas baudījumu.

(Bez maksas - bez saistībām)

Ir radīts tāds automobilis, ko jūs iemīļosiet un kurā jūsu mīļotie būs drošībā. No dažādiem inteliģentiem sensoriem līdz aizsargājošai virsbūves čaulai – OUTLANDER PHEV gādā par visaptveroši augstu drošības līmeni.
Ar kameru un lāzera radara kombināciju aprīkotā FCM sistēma novērtē jūsu automobiļa attālumu no priekšā braucošā un ātrumu salīdzinājumā ar to. Ja sistēma konstatē sadursmes draudus, atskan brīdinājuma skaņas signāls, un automobiļa ātrums tiek automātiski samazināts.

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem

(Bez maksas - bez saistībām)

Atstājiet savus kontaktus

Mēs piezvanīsim

Brauksim testa braucienā

SIA “Jēkabpils Autocentrs” ir dibināts 2003. gadā. Galvenie darbības virzieni: 1. plaša autoremonta apkope un serviss; 2. jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecība. Tagad Jēkabpils Autocentrs piedāvā izmēģinājuma braucienus no mājām.

ADRESE

Close Menu
×

Cart