fbpx

TESTA BRAUCIENS NO JŪSU MĀJĀM

Jēkabpilī, Madonā, Līvānos, Aizkrauklē un citviet Jēkabpils apvidū!

(Bez maksas – no Jūsu mājām)

Laba iespēja izpētīt un izbaudīt  2020. gada Hyundai i10, savā apvidū!

Pateicoties jaunajam un izteiksmīgajam dizainam, kā arī ļoti plašajam jaunāko tehnoloģiju klāstam, tas ir gudrs sabiedrotais, kas nodrošina nepieciešamo stilu un elastību, lai jūs kļūtu pamanāms.

Ja vēlaties, jūsu jaunā Hyundai i10 jumts var mirdzēt Phantom Black vai Tomato Red krāsā (atkarībā no izvēlētās automašīnas krāsas).

LIELĀKA DROŠĪBA UN SIRDSMIERS

CENA no 11 790 €

Izvēloties kādu no 10 pieejamām eksterjera krāsām un kādu no divām jumta krāsām – melnu vai sarkanu, jūs varat personalizēt savas automašīnas izskatu ar 22 krāsu kombinācijām.

Platais radiatora režģis pauž spēcīgu vēstījumu, ar lepnumu atspoguļojot jaunā i10 paplatināto virsbūvi. Sānos tīrā, gludi spēcīgā virsbūve ir veidota tā, lai nodrošinātu maksimālu salona ietilpību. Elegantā viduslīnija pievilcīgajam eksterjeram piešķir vēl dinamiskāku akcentu.

Ja vēlaties, jūsu jaunā Hyundai i10 jumts var mirdzēt Phantom Black vai Tomato Red krāsā (atkarībā no izvēlētās automašīnas krāsas).

CENA NO 11 790 €

BAUDIET KLASĒ LABĀKO SAVIENOJAMĪBU

(Bez maksas - no Jūsu mājām)

Stilīgajā jaunajā salonā atraktīvie raksti, tekstūras un jaunākās multivides tehnoloģijas nodrošina vienkāršu un mūsdienīgu dizainu.

Braukt atpakaļgaitā ir vienkārši. Atpakaļskata kameras sistēma nodrošina skaidru skatu aiz jūsu i10, braucot atpakaļgaitā.

Piederums pieejams Comfort modelim.

Bezvadu viedtālruņa uzlādes paliktnis, kas atrodas centrālajā konsolē, ļauj bezvadu režīmā vienkārši uzlādēt ar Qi standartu saderīgu viedtālruni.
Piederums pieejams Comfort modelim.

Jaunais i10 ir garāks un platāks nekā iepriekš. Pateicoties paaugstinātajai riteņu garenbāzei (+40 mm), ir palielināta pasažieriem paredzētā vieta.

PILNĪGI JAUNAIS HYUNDAI I10

CENA NO 11 790 €

(Bez maksas - no Jūsu mājām)

Piecu pārnesumu automatizētā manuālā pārnesumkārba (AMT) veic pārnesumu pārslēgšanu jūsu vietā, nodrošinot vieglu un relaksētu automātiskās pārnesumkārbas sajūtu, taču ar lielāku efektivitāti. Tas tiek nodrošināts, pateicoties mazākam svaram un berzei salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko pārnesumkārbu.

Vienmērīgā 5 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir paredzēta ātrai un precīzai pārnesumu pārslēgšana

LIELĀKA DROŠĪBA UN SIRDSMIERS

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais i10 piedāvā vienu no visaptverošākajām aktīvās drošības tehnoloģiju pakotnēm savā klasē, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Standartaprīkojumā ir ietverta jauna daudzfunkcionāla kamera, kas nodrošina daudzas funkcijas: frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēmas (FCA), tālo gaismu palīgsistēmas (HBA), joslas saglabāšanas palīgsistēmas (LKA) un vadītāja modrības brīdinājuma funkcijas (DAA) darbību.

Tā ir uzlabota drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Izmantojot priekšējo daudzfunkcionālo kameru, tā darbojas trīs posmos. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes bīstamības pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama.  Sistēma darbojas, ja braukšanas ātrums ir vismaz 8 km/h, un tā nosaka transportlīdzekļus un gājējus.

Tā identificē citus transportlīdzekļus un pēc vajadzības pārslēdzas uz tuvajām un tālajām gaismām, samazinot citu autovadītāju apžilbināšanas iespēju un atvieglojot braukšanu naktī.

i10 automātiski izsauks palīdzību, ja nokļūsiet satiksmes negadījumā un nostrādās drošības spilveni. Varat arī nospiest SOS pogu palīdzībai ārkārtas situācijās, kas pieejama 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

7 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, jaunais Hyundai i10 ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām ar 7 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums patīk, neraizējoties par savu automobili. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, kādu sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

Atstājiet savus kontaktus

Mēs piezvanīsim

Brauksim testa braucienā

Atstājiet savus kontaktus

Mēs piezvanīsim

Brauksim testa braucienā

SIA “Jēkabpils Autocentrs” ir dibināts 2003. gadā. Galvenie darbības virzieni: 1. plaša autoremonta apkope un serviss; 2. jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecība. Tagad Jēkabpils Autocentrs piedāvā izmēģinājuma braucienus no mājām.

ADRESE

Lapu izstrādāja Ozolsjanis.com

Close Menu
×

Cart