fbpx

TESTA BRAUCIENS NO JŪSU MĀJĀM

Jēkabpilī, Madonā, Līvānos, Aizkrauklē un citviet Jēkabpils apvidū!

(Bez maksas – no Jūsu mājām)

Laiks izmēģināt jauno Mitsubishi ASX tieši no Jūsu mājām vai citas adreses. Dodies aizraujošā braucienā ar jauno ASX, jo tas ir radīts piedzīvojumiem.

Mitsubishi Motors Corporation ir uzsācis sava kompaktākā krosovera ASX pārdošanu Latvijas tirgū. ASX ar savām daudzpusīgajām īpašībām ir perfekti piemērots gan ikdienas braukšanai, gan aizraujošiem piedzīvojumiem.
Cena No € 20 990.

Viegli braukt. Viegli iemīlēt. Vieglā, kompaktā virsbūve apvienojumā ar SUV raksturīgo plašo ceļa pārskatāmību nodrošina ASX lielisku vadāmību un izcilas braukšanas īpašības. ASX automobilis sevī apvieno stilu, praktiskumu un konkurētspējīgu cenu.

Mitsubishi ASX ir Latvijas gada auto galvenais pretendents

UZZINI, izbaudi un sajūti kāpēc!

Ar jaunu dizainu, kurā izceļas LED priekšējo lukturu komplekts, izteiksmīgu radiatora režģi un spēcīgām virsbūves līnijām jaunā modeļa ASX ieguvis izskatu, kas noteikti piesaistīs uzmanību.

Skārienjutīgs ekrāns ar viedtālruņa savienojuma (SDA) uzlabojumi: – No septiņām līdz astoņām collām palielināts displeja izmērs. – – USB atmiņas ierīcēs saglabātus videofailus varēs skatīties arī SDA ekrānā. – Instyle aprīkojuma modeļi ir aprīkoti ar Tom Tom navigācijas sistēmu. Reālā laika satiksmes informācijai tagad varēs piekļūt, izveidojot interneta savienojumu ar viedtālruņa palīdzību.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo 1,6 litru dzinēju jaunais dzinējs nodrošina vairāk jaudas, kas nepieciešama piekabes vilkšanai vai piedzīvojumiem bezceļu apstākļos. Jaunais 2,0 SOHC 150 ZS

Viegli novietot stāvvietā. Viegli braukt. Viegli iemīļot. Šis glītais apvidus automobilis (SUV) ir pietiekami kompakts ērtai manevrēšanai pilsētas satiksmē, tomēr vienlaikus pietiekami liels, lai būtu praktisks.

(Bez maksas - no Jūsu mājām)

Atstājiet savus kontaktus

Mēs piezvanīsim

Brauksim testa braucienā

SIA “Jēkabpils Autocentrs” ir dibināts 2003. gadā. Galvenie darbības virzieni: 1. plaša autoremonta apkope un serviss; 2. jaunu un mazlietotu automašīnu tirdzniecība. Tagad Jēkabpils Autocentrs piedāvā izmēģinājuma braucienus no mājām.

ADRESE

Lapu izstrādāja Ozolsjanis.com

Close Menu
×

Cart